MAH1000-220S24 1000W 220VAC go 24VDC AC-Modúl Cumhachta DC le haghaidh Feithiclí Leictreacha Tráchtála agus Córais Feithiclí Speisialta
Feithiclí leictreacha tráchtálanua-aimseartha agus speisialta-tá córais chumhachta cúnta 24V DC cobhsaí agus iontaofa ag teastáil ó fheithiclí críche chun tacú le leictreonaic rialaithe ar bord, ardáin chumarsáide, trealamh monatóireachta, agus fochórais actuator.
Tá an MAH1000-220S24 AC-Modúl cumhachta DC ó Guangdong Mingzinc Teicneolaíocht athraíonn 176–Ionchur 264VAC in aschur cobhsaí 24VDC, ag soláthar ard-comhshó cumhachta éifeachtúlachta, cosaint aonrú leictreach, agus marthanacht comhshaoil IP65 d'iarratais feithicle éilitheach.
Cén fáth a dteastaíonn 24V AC iontaofa ó Chórais EV Tráchtála-Modúil Cumhachta DC
De ghnáth éilíonn ardáin EV tráchtála:
Soláthar cumhachta córas rialaithe cúnta
Cumhacht modúl cumarsáide feithicle
Cumhacht córas monatóireachta ar bord
Cumhacht rialtóir teirminéil feithicle
Cumhacht córas actuator cúnta
Sonraíochtaí Eochair MAH1000-220S24
Múnla: MAH1000-220S24
Cumhacht Rátáil: 1000W
Voltas ionchuir: 176–264VAC
Voltas Aschuir: 24VDC
Aschur Reatha: 41.6A
Modh Fuarú: Fuarú Nádúrtha le Tithíocht Doirteal Teas Alúmanam
Leibhéal Cosanta: IP65
Caighdeáin Sábháilteachta: UL1950 / IEC950
Toisí: 240 × 182 × 81 mm
Raon cumhachta roghnach ar fáil:
600W–1000W
Il-saincheaptha aschur tacaithe
Feidhmchláir tipiciúla i gCórais Feithiclí Leictreacha
MAH1000-Úsáidtear 220S24 go forleathan i:
Feithiclí leictreacha tráchtála
Speisialta-feithiclí leictreacha críche
Leictreonaic rialaithe ar bord
Córais cumarsáide feithicle
Córais mhonatóireachta feithiclí
Fochórais feithiclí cúnta
Buntáistí Teicniúla Buntábhachtacha
Raon Leathan Voltas Ionchur AC
Tacaíochtaí 176–Raon ionchuir 264VAC
Cinntíonn sé oibriú cobhsaí faoi choinníollacha cumhachta seachtracha éagsúla.
Ciorcad um Shochtadh Reatha Inrush
Laghdaíonn sé sruth borrtha tosaithe
Feabhsaíonn iontaofacht an chórais
Síneann sé saolré an trealaimh
Ripple Íseal agus Torann Aschur
Feabhsaíonn scagadh comhtháite EMI cobhsaíochtna gcóras rialaithe leictreonacha ar bord.
Cosaint ar Leithlisiú Leictreach Ard
Cosnaíonn leictreonaic feithicle iartheachtacha
Feabhsaíonn feidhmíocht sábháilteachtana gcóras cúnta EV
Gnéithe Cosanta
Cosaint undervoltage ionchuir
Thar-cosaint teochta
Cosaint forshrutha aschuir
Cosaint ciorcad gearr
Cinntíonn iontaofa fada-oibríocht téarma.
IP65 Tithíocht Alúmanam le haghaidh Suiteáil Feithicle
Soláthraíonn imfhálú alúmanam atá séalaithe go hiomlán:
Cosaint deannaigh
Friotaíocht taise
Cosaint spraeála uisce
Oiriúnach do thimpeallachtaí oibriúcháin feithiclí crua.
Tacaíocht Saincheaptha ó Mingzinc Technology
Soláthraímid:
Saincheapadh voltais
Saincheapadh leibhéal cumhachta
Saincheapadh struchtúr meicniúil
Il-cumraíocht aschuir
OEM / Seirbhísí ODM
Déan teagmháil le Teicneolaíocht Mingzinc le haghaidh Bileog Sonraí
Má tá tú ag dearadh córais chumhachta cúnta le haghaidh feithiclí leictreacha tráchtálanó speisialta-feithiclí críche agus a cheangal ar iontaofa 1000W 24V AC-Modúl cumhachta DC, déan teagmháil le Mingzinc Technology le haghaidh tacaíocht theicniúil agus datasheets.