MAE300-220S48 300W 220VAC – 48VDC AC-Egyenáramú tápegység orvosi berendezésekhez
A MAE300-220S48 AC-DC tápegység modul a Guangdong Mingzinc Technology egy kompakt, magas-hatékonyság és IP65-ipari minősítésű-fokozatú energiamegoldás, amelyet a stabilitásra terveztek 48VDC kimenet 176-tól–264VAC bemenet, így ideális orvosi berendezésekhez és precíziós elektronikai rendszerekhez.
Miért van szükség az orvosi berendezésekhez stabil 48 V-os tápmodulokra?
Az orvosi elektronikus rendszerek általában megkövetelik:
- Folyamatos 24/7 művelet
- Alacsony hullámzás és alacsony zajkibocsátás
- Magas elektromos szigetelés
- Megbízható hőteljesítmény
- Feszültségingadozás elleni védelem
A MAE300 főbb specifikációi-220S48
Modell: MAE300-220S48
Névleges teljesítmény: 300W
Bemeneti feszültség: 176–264VAC
Kimeneti feszültség: 48VDC
Kimeneti áram: 6,25A
Hűtési mód: Természetes hűtés
Védettségi szint: IP65
Biztonsági szabványok: UL1950 / IEC950
Méretek: 180 × 115 × 27,5 mm
Kimenet típusa: Egy kimenetű sorkapocs
Választható teljesítménytartomány:
100W – 300 W testreszabás támogatott
Tipikus alkalmazások az orvosi berendezésrendszerekben
A MAE300-A 220S48-at széles körben használják:
Betegfigyelő rendszerek
Ultrahang diagnosztikai berendezés
Orvosi laboratóriumi elemzők
Orvosi kommunikációs modulok
Orvosi képalkotó segédrendszerek
Stabil egyenáram-ellátást biztosít a kritikus orvosi elektronika számára.
Alapvető műszaki előnyök
Széles AC bemeneti tartomány
Támogatja a 176-ot–264VAC bemeneti tartomány
Stabil kimenetet biztosít instabil hálózati feltételek mellett
Túlfeszültség-elnyomó áramkör
Csökkenti a bekapcsolási áramot indításkor
Javítja a rendszer stabilitását
Meghosszabbítja a berendezés élettartamát
Alacsony hullámzás és zajkimenet
Beépített-szélessávú EMI szűrő kialakításban
Minimalizálja a jel interferenciáját
Javítja a diagnosztikai pontosságot
Magas elektromos szigetelésű tervezés
Erős védelmet biztosít a bemenet és a kimenet között
Növeli az érzékeny orvosi elektronika biztonságát
Védelmi jellemzők
Bemeneti feszültségcsökkenés elleni védelem
Vége-hőmérséklet elleni védelem
Kimeneti túláram védelem
Rövidzárlat elleni védelem
Hosszú élettartamot biztosít-időtartamú működés.
Kompakt alumínium ház IP65 védelemmel
A teljesen zárt alumínium ház a következőket kínálja:
Porvédelem
Nedvességállóság
Vízpermet ellenállás
Alkalmas laboratóriumi és mobil orvosi rendszerekhez.
Testreszabási támogatás a Mingzinc Technology-tól
Mi biztosítjuk:
Feszültség testreszabása
Teljesítményszint testreszabása
Mechanikai szerkezet testreszabása
EMC optimalizálási megoldások
OEM / ODM szolgáltatások
Az adatlapért forduljon a Mingzinc Technology-hoz
Ha orvosi monitorozó berendezéseket, ultrahangos eszközöket vagy diagnosztikai rendszereket tervez, és megbízhatóra van szüksége 300W 48V AC-DC tápegység modul, lépjen kapcsolatba a Mingzinc Technology céggel még ma technikai támogatásért és adatlapokért.