MAE300-220S48 300W 220VAC go 48VDC AC-Modúl Cumhachta DC le haghaidh Feidhmchláir Trealamh Leighis
Tá an MAE300-220S48 AC-Modúl cumhachta DC ó Guangdong Tá teicneolaíocht Mingzinc dlúth, ard-éifeachtúlacht, agus IP65-tionsclaíoch rátáilte-réiteach cumhachta grád atá deartha chun cobhsaí a sheachadadh Aschur 48VDC ó 176–264VAC ionchur, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do threalamh leighis agus do chórais leictreonacha beachtais.
Cén fáth a dteastaíonn Modúil Cumhachta Cobhsaí 48V le Trealamh Leighis
De ghnáth éilíonn córais leictreonacha leighis:
- Leanúnach 24/7 oibríocht
- Ripple íseal agus aschur íseal torainn
- Leithlisiú ard leictreach
- Feidhmíocht teirmeach iontaofa
- Cosaint i gcoinne luaineacht voltais
Príomh-Sonraíochtaí MAE300-220S48
Múnla: MAE300-220S48
Cumhacht Rátáil: 300W
Voltas ionchuir: 176–264VAC
Voltas Aschuir: 48VDC
Aschur Reatha: 6.25A
Modh Fuarú: Fuarú Nádúrtha
Leibhéal Cosanta: IP65
Caighdeáin Sábháilteachta: UL1950 / IEC950
Toisí: 180 × 115 × 27.5 mm
Cineál Aschuir: Bloc Críochfort Aschuir Aonair
Raon cumhachta roghnach ar fáil:
100W – Saincheapadh 300W tacaithe
Feidhmchláir tipiciúla i gCórais Trealamh Liachta
An MAE300-Úsáidtear 220S48 go forleathan i:
Córais monatóireachta othar
Trealamh diagnóisic ultrafhuaime
Anailíseoirí saotharlainne leighis
Modúil cumarsáide leighis
Córais chúnta íomháithe leighis
Cinntíonn sé seachadadh cumhachta DC cobhsaí le haghaidh leictreonaic leighis ríthábhachtach.
Buntáistí Teicniúla Croí
Raon Leathan Ionchur AC
Tacaíochtaí 176–Raon ionchuir 264VAC
Cinntíonn sé aschur cobhsaí faoi choinníollacha greille éagobhsaí
Surge Ciorcad faoi Shochtadh Reatha
Laghdaíonn sé sruth inrush le linn tosaithe
Feabhsaíonn cobhsaíocht an chórais
Síneann sé saolré an trealaimh
Ripple Íseal agus Torann Aschur
Tógtha-indearadh scagtha EMI leathanbhanda
Íoslaghdaíonn cur isteach comhartha
Feabhsaíonn cruinneas diagnóiseach
Dearadh Leithlisiú Leictreach Ard
Soláthraíonn cosaint láidir idir ionchur agus aschur
Feabhsaítear sábháilteacht le haghaidh leictreonaic leighis íogair
Gnéithe Cosanta
Cosaint undervoltage ionchuir
Thar-cosaint teochta
Cosaint forshrutha aschuir
Cosaint ciorcad gearr
Cinntíonn iontaofa fada-oibríocht téarma.
Imfhálú Alúmanam Dlúth le Cosaint IP65
Soláthraíonn tithíocht alúmanam atá séalaithe go hiomlán:
Cosaint deannaigh
Friotaíocht taise
Friotaíocht spraeála uisce
Oiriúnach do chórais leighis saotharlainne agus soghluaiste.
Tacaíocht Saincheaptha ó Teicneolaíocht Mingzinc
Soláthraímid:
Saincheapadh voltais
Saincheapadh leibhéal cumhachta
Saincheapadh struchtúr meicniúil
réitigh leas iomlán a bhaint EMC
OEM / Seirbhísí ODM
Déan teagmháil le Teicneolaíocht Mingzinc le haghaidh Bileog Sonraí
Má tá tú ag dearadh trealamh monatóireachta leighis, feistí ultrafhuaime,nó córais diagnóiseacha agus go dteastaíonn iontaofa uait 300W 48V AC-Modúl cumhachta DC, déan teagmháil le Mingzinc Technology inniu le haghaidh tacaíocht theicniúil agus datasheets.